Çalışma Saatleri Ptesi - Cuma 09:00-18:00
Email bilgi@armaajans.com Şimdi Ara! +90 232 743 42 41

Baskıda Sonsuz Çözümler

Dijital - Ofset - Serigrafi - Uv

Tasarımdan Baskıya

Bir baskıda mükemmel sonucu olmak için hazırlanan tasarımın işin temelini oluşturur. Biz bu noktadan başlayarak işin üretimine kadar olan süreci beraber yürütüyoruz.

Etiket, ambalaj, afiş, broşür, el ilanı, antetli kağıt, pencereli & penceresiz diplomat zarf, katalog, kartvizit, teklif dosyası, karton çanta, duvar kağıdı, kanvas baskı, tekstil baskı, promosyon baskıları ve daha birçok baskı.

DİJİTAL BASKI

Dijital baskı teknolojisindeki gelişmeler, baskı ihtiyacı olan kurumların işini kolaylaştıran, fiyat avantajı sağlayan ve yaratıcı birçok uygulamayı mümkün kılan çözümleri de beraberinde getirdi. Dijital baskı deyince akla sadece büyük ebatlı iç ve dış mekan baskıları gelse de tüm basılı malzemeler bu baskı tekniği ile üretilebilir: Kartvizit, broşür, etiket, kitap, dosya, klasör, defter, ajanda, takvim, sunum, faaliyet raporu…

OFFSET BASKI

Günümüzde en yaygın olarak kullanılan baskı tekniği olan ofset baskıda, bilgisayarda hazırlanan görüntü önce metal (alüminyum) bir kalıba aktarılır ve bu kalıp daha sonra baskı makinesine takılır. Su ve yağın birbirine karışmaması prensibi esas alınan bu baskı türünde metal kalıptaki görüntü, kauçuk adı verilen bir merdane aracılığıyla kağıt üstüne basılır.

SERİGRAFİ BASKI

Serigrafi, bir seri baski yapma seklidir. Elek baski denmesinin sebebi kalibinin ipek, ipek özelligi gösteren polyester veya metal dokumalardan olusmasidir. Geçmisi çok eskilere uzanan bu sanat dali son zamanlarda sanayinin de gelismesi ile endüstriyel ürünlerin markalanmasinda büyük önem kazanmistir.

UV BASKI

U.V. (ultraviole) baskı tekniği, güneş ışığına dayanıklılığı ile baskı çalışmalarının kurumasını kısıtlamak amacı ile kurutma süresini 1 sn.’den daha az süreye inmesi ve bununla birlikte boya özelliğinden dolayı güneşten solma gibi baskıya zarar veren nedenlerin ortadan kalkmasını sağlar. UV Baskı sistemi ile gerçekleştirilen baskı malzemesi su gibi maddelerden etkilenmezler, ofset baskı ile basılan malzemelere göre daha dayanıklıdırlar.