9 Şubat 2018

Selefon Ürünlerimiz

selefon
dijital selefon

Dijital Termal Selefon

Dünyanın en büyük üretici firmalarından GMP’nin Türkiye temsilcisiyiz. Dijital baskı makinalarının tonerlerinde kullanılan kimyasallardan dolayı matbaa için üretilmiş selefonlar kopyalama merkezlerinde problemler çıkarmaktadır. Koyu zeminli işlerde veya baskı sonrası kırım, kesim, katlama ve bazı uygulamalarda açmalara neden olmaktadır. Bizim satışını yaptığımız ürünler ise dijital baskı için özel üretilmiştir. Problem yaşamak istemeyen bütün firmalar bizim ürünlerimizi kullanmalıdırlar. Özellikle Ege Bölgesi ve Türkiye’nin en önemli baskı merkezleri bizim ürünlerimizi kullanmaktadır.

Selefonlarımız 32,33 ve 35 cm genişliğinde 1000 m uzunluğunda, mat ve parlak olarak stoklarımızda bulunmaktadır. Baskı sonrası selefon uygulamasında problem yaşamak istemeyen firmalar bizimle irtibata geçebilir. Ülkemizin her noktasını gönderim yapmaktayız.

 

Kopyalama merkezleri, matbaalar ve ofis malzemeleri satan perakendeciler için her zaman mükemmel çözüm sağlamak için özel olarak tasarlanmış geniş bir yelpazede selefon ve laminasyon filmleri tedarik ediyoruz.

Polynex Digital Ultrabond özellikle dijital baskılarla birlikte kullanıldığında mükemmel bir yapışma için tasarlanmış ancak özellikle Xerox baskılarla mükemmel sonuçlar alınıyor. Polynex, dayanıklı kırılma önleyici özelliklere sahip daha yumuşak bir yüzey sağlar.

GMP Ultrabond Film mükemmel yapışma, düşük maliyet ve kolay kullanım ile rakipsiz bir üründür.

Parlak ve mat kaplamalar mevcuttur. Sipariş için bizimle iletişime geçin.